Centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej Naturalmed jest miejscem, w którym stosuje się uznane na całym świecie metody lecznicze, wykonywane przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Zabiegi odbywają się przy użyciu najnowszej generacji sprzętu zabiegowego, umieszczonego w harmonijnej i komfortowej przestrzeni nowo wybudowanego obiektu.

Naturalmed to oaza, która przywróci twojemu ciału siły, sylwetka nabierze zdrowego wyglądu, a umysł poczuje przypływ wewnętrznej harmonii.

Bogate doświadczenie wsparte systematycznie wzbogacaną wiedzą oraz zastosowanie sprzętu leczniczego najnowszej generacji, pozwolą na bezpieczny, zdrowy i harmonijny powrót do pełni sił.

Naszą specjalizacją, od ponad 25 lat, jest rehabilitacja oraz leczenie dolegliwości związanych z bólami stawów, mięśni oraz kręgosłupa. Renomowany fizjoterapeuta oraz kręgarz, Pan Marek Żurek, pomaga w zdiagnozowaniu dolegliwości oraz wykonuje zabiegi lecznicze, dzięki którym przeciążony kręgosłup, stawy oraz obolałe mięśnie odzyskują swoją dawną sprawność. Ogromne znaczenie ma tu stosowana terapia manualna, zwana również kręglarstwem lub chiropraktyką. Pozwala ona uśmierzyć ból, a jednocześnie leczy i zapobiega szybkim nawrotom nieprzyjemnych dolegliwości.

Naturalmed to również właściwie rozpoznana oraz prowadzona rehabilitacja wad postawy usuwająca cierpienie fizyczne oraz poprawiająca właściwe funkcjonowanie całego organizmu. Nowoczesny styl życia niestety nie zawsze sprzyja zachowaniu właściwej sylwetki. Wielogodzinne siedzenie przed komputerem, w samochodzie, noszenie wysokich obcasów, przyczyniają się z czasem do nawarstwienia problemów lub powstania zwyrodnień u dorosłych. Problem kształtowania się właściwej postawy dotyczy głównie dzieci i młodzieży. Rehabilitacja dzieci jest prowadzona w naszym centrum przez specjalistów posiadających bogate doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą, również niepełnosprawną.

Zajmujemy się rehabilitacją urazów sportowych, poszpitalną oraz rehabilitacją sportowców. Aktywnie wspieramy klub sportowy KKS Tarnowskie Góry. Wspieramy powrót do zdrowia na wielu różnych poziomach. Fizykoterapia zajmuje się zarówno przywróceniem sprawności ruchowej jak i leczeniem stanów zapalnych zatok. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszej generacji sprzętu fizykoterapeutycznego takiego jak: laser, fala uderzeniowa, czy prądy TENSA.

Holistyczne podejście, według którego na stan naszego zdrowia wzajemnie oddziałuje wiele czynników sprawia, że ciągle doskonalimy naszą ofertę. Kształtujemy ją w taki sposób, by kompleksowo mogła służyć powrotowi do pełnych sił i jednocześnie przywracała młodzieńczą energię i wygląd.

Tworząc centrum Naturlamed, wielką uwagę poświęciliśmy strefie odnowy biologicznej. Nadrzędnym celem jest wspomaganie naszego naturalnego piękna bez sztucznych środków. Nasz organizm ma w sobie tyle energii, że odpowiednia stymulacja, pozwala na zdrowy powrót do dawnego młodzieńczego wyglądu. Wyposażyliśmy nasze gabinety w jedne z topowych urządzeń pomagających przywrócić naszej sylwetce młodszy wygląd. Zabieg endomasażu Mantis oraz Lipo Laser są bezbolesnym, zdrowym sposobem poprawiającym wygląd naszego ciała.

Troszcząc się o swoje ciało trzeba pamiętać, że wiele zależy od naszych emocji i wewnętrznej harmonii. Dlatego naturalnym dopełnieniem zabiegów dla ciała są odprężające i relaksujące zabiegi przynoszące wyciszenie i harmonie twoim siłą życiowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Żyj pięknie - żyj szczęśliwie.